Bl Kézi Eredmények, Kézi Bl Eredmények Honfoglaló M1

May 21, 2022, 7:08 pm

BL: az összes szerdai eredmény és tabella egy helyen 23:59 | NSO - Szerdán lezárult a Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulója. A Bayern München és a Manchester City kiharcolta a továbbjutást, a Liverpool viszont kikapott hazai pályán a nap bravúrját elérő Atalantától. Íme, az eredmények, gólszerzők és tabellák!

Index - Sport - Kézi-BL: Zágrábban nyert simán a Szeged

Ezúttal is Petar Nenadic volt a vendégek vezére támadásban, és bár a csapat - korábban szinte hibátlan - védekezése egy ideig nem működött olyan hatékonyan, még a hajrá előtt sikerült rendezni a sorokat, így a Veszprém egy 5-0-s sorozattal eldöntötte a meccset. A mezőny legeredményesebb játékosa Nenadic volt nyolc góllal, a hazaiaknál Rui Silva hatszor talált be. A kapusok közül Mitrevszki 14, Corrales 18 védéssel zárt. A két együttes harmadszor találkozott egymással a BL-ben és a Veszprém harmadszor is győzött. A két győzelemmel, egy döntetlennel és egy vereséggel álló Pick Szeged jövő szerdán a THW Kiel otthonában folytatja szereplését a BL csoportkörében, a három sikerrel és egy vereséggel rendelkező Veszprém pedig csütörtökön az ugyancsak német Flensburg-Handewitt csapatát fogadja. Bajnokok Ligája Pokoli jól kezdett a Bajnokok Ligájában a Veszprém, nyugodtan várhatják a visszavágót 31/03/2022 19:03 Bajnokok Ligája Párizsban verte a PSG-t a Veszprém a BL-csoportkör utolsó meccsén 10/03/2022 21:44

bl kézi eredmények foci

Női kézi BL: anyai örömök elé néz a Buducsnoszt Férfi kézi BL: elhalasztották a Veszprém–Barca rangadót – hivatalos A katalán klub több játékosa is koronavírusos, a keret tíznapos hatósági karanténba került. Női kézi NB I: három meccs halasztását kéri az MTK – a koronavírus az ok Ké - kézilabdás hírportál Élő kézilabda eredmények az Eredmények oldalain, online kézilabda eredmények, kézilabda livescore több mint 100 kézilabda-bajnokságból, kézilabda élőben. wegw

Metabo KT 18 LTX 66 BL akkus kézi körfűrész +FS 160 vezetősín 2x8. 0Ah +metaBOX 314. 703 Ft (247. 798 Ft + ÁFA) Youtube videók Gyártó cikkszám: 691172810 Cikkszám: 163183 Szállítási díj: Ingyenes Tájékoztató jellegű készlet, illetve szállítási határidő adatok. Pontos információt a rendelés visszaigazolásban küldünk. Kiszállítható: 6-10 munkanap Bp. -en átvehető: Szolnokon átvehető: Válasszon kiegészítőket! Leírás Akkus merülőfűrész szénkefe nélküli (BL) motorral az erőteljes bemerüléshez és a pontos fűrészelésekhez 66 mm (! )

Metabo KT 18 LTX 66 BL akkus kézi körfűrész +FS 160 vezetősín 2x8.0Ah +metaBOX

A montenegrói Buducsnoszt Podgorica hazai pályán kezdte meg a norvég Larvik elleni párharcot a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjében. A végeredmény elég meglepő, a hazaiak ugyanis 31-17-re nyertek, azaz 14 találattal bizonyultak jobbnak ellenfelüknél. Cristina Neagu 10 gólt dobott egymaga, a Buducsnoszt pedig minden bizonnyal ott lesz a Final Fourban. Ahogy arról korábban írtunk, a Győr egy-, a Ferencváros ötgólos hátrányból várja a visszavágót a maga párharcában. Eredmények – női kézilabda Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. meccs Buducnost Podgorica (montenegrói)-Larvik (norvég) 31-17 (14-9) Midtjylland (dán)-Vardar Szkopje (macedón) 26-28 (12-18) CSM Bucuresti (román) – FTC-Rail Cargo Hungaria 30-25 (17-15) Metz (francia)-Győri Audi ETO KC 32-31 (16-16) Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

A korábbi magyar szövetségi kapitány, Talant Dujshebaev klubcsapata, a Kielce leszállította a kézilabdaszezon egyik legnagyobb meglepetését: a lengyelek hazai pályán ütötték ki 34-24-re a legtehetősebb klubot, a PSG-t a BL-negyeddöntő első meccsén. Pedig a mérkőzés előtt még a franciák ragadták magukhoz a kezdeményezést, 6-6 után azonban váratlan dolog történt, a Kielce elkezdte magáról lerázni a párizsi riválist, hattal is vezetett és 16-11-gyel vonulhatott szünetre. A PSG a második félidő elején faragott kicsit a hátrányon, de aztán a Kielce megint átrohant sokat hibázó ellenfelén, a franciák pedig egy idő után mintha el lettek volna átkozva, semmi sem jött be nekik. Párizsi oldalon Luc Abalo, Nikola Karabatic és Henrik Toft Hansen még csak gólt sem dobott. Hogy mennyire váratlan ez az eredmény, arra jó példa, hogy a lefújs után több hazai drukker megkönnyezte a győzelmet. A hazai csapatból Uladzislau Kulesh és Artsem Karalek hat-hat gólig jutott, miközben a kapuban Vladimir Cupara bravúrt bravúrra halmozott, 38 lövésből 14-et is kivédett.

Tenisz

vágásmélység 90°-on 66 mm Max. vágásmélység 45°-on 43 mm Max. vágásménység vezetősínnel 61 mm Fűrészlap átmérő x furat 165 x 20 mm Üresjárati fordulatszám 2250 - 5000 /min Max. vágási sebesesség 43 m/s Hangnyomásszint 88 dB(A) Hangteljesítményszint (LwA) 99 dB(A) K mérési bizonytalanság 3 dB(A) Vélemények Erről a termékről még nem érkezett vélemény. A kategória legnépszerűbb termékei

A Mol-Pick Szeged öt góllal nyert a PPD Zagreb otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában, vasárnap. A két csapat 15. alkalommal találkozott egymással a BL-ben, a Szeged három döntetlen és négy vereség mellett nyolcadszor nyert, jelenti a találkozóról az MTI. A szegediek keretéből ezúttal Stefan Sigurmannsson és Alen Blazevic hiányzott, ráadásul a 17. percben Bogdan Radivojevic piros lapot kapott, mert fejbe lőtte a zágrábiak kapusát. A játékukon viszont sem a két sérülés, sem a későbbi kiállítás nem érződött túlságosan – ugyan a Zágráb az elején még 5-4-re vezetni tudott, de a Szeged egyre pontosabb játékkal fordítani tudott, majd Mikler Roland védéseinek is köszönhetően egy 7-2-s sorozat után ötgólos előnnyel ment a szünetre. A kapusok a második felvonásban is remekeltek, a 42. percben a Szeged még csak hárommal vezetett, ezt követően viszont egy újabb 7-2-es szériával eldöntötte a meccset. A Szeged egy vereség és egy döntetlen mellett harmadszor nyert a mostani idényben, a zágrábiak továbbra is nyeretlenek.